Zayıf Gösteren Elbiseler

Basen ve kalça bölgelerinden şikâyetçi olan hanımlar, daha uzun kazak seçimleri yapmalıdırlar. Bu kazaklara tunik şeklinde tasarlanan, kalça altına kadar uzanan trikolar örnek olarak verilebilir. Bunun yanı sıra, vücudu şişman göstermeyen kıyafetler seçerken, aşırı kalın kıyafetler giyinmekten kaçınılmalıdır. Üst üste giyilen ve aşırı yünlü olan kazaklar, vücudun daha fazla şişman gösterecektir.

Bunun dışında, kayık yakalı kazaklar zayıf gösteren elbiseler omuz bölgelerini daha ince gösterecektir. Göbek kısmını zayıf gösteren kıyafetler arasında ise; korseli tunikler zayıf gösteren elbiseler tercih edilebilir. Aynı zaman da, bele kadar uzanan korseli tayt veya külotlu çoraplar da, zayıf gösteren elbiseler de bel ve göbek kısmını zayıf gösterecektir. Göbek ve bel kısmını kapatmak için, dökümlü kıyafet seçimi bu bölgeleri daha şişman göstereceği için, dökümlü kıyafet seçiminden kaçınılmalıdır.

Mevsimlerden ilkbaharsa eğer aklımıza gelen şüphesiz aktif renkler, nev nev desenler zayıf gösteren elbiseler ve elbette ki kışın cesurca kullanamadığımız beyaz nitelik oluyor. 2015 ilkbahar yaz moda trendleri aralarında all white zayıf gösteren elbiseler yani yeniden komple beyaz giyinmek de var. Zati bitiş günlerde sokak modasına dikkat ederseniz bu stili kolaylıkla görebilirsiniz. Pekâlâ all white trendi ne şekilde uygulanır, podyumlarda dikkat çeken tarzlar hangileri? Haydi biraz araştıralım;

Tepeden tırnağa beyaz stilini uygulamanın en şık yollarından birisi feminen parçaları bir araya toplamaktır. Feminen bir vizyon elde etmek amaçlı ebir, giysi buna benzer kadınsı zayıf gösteren elbiseleri ve parçaları seçmeli, onları tekrardan dişiliğiniz ön plana çıkacak şekilde oranlı aksesuarlarla süslemelisiniz. Kumaş seçiminde ise sezonun trendlerinden olan tentene ve şeffaf kumaşlar tercih edebilirsiniz.

Önceki yazımızÖrgü Elbise Modelleri Ve Yapılışı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir