Yazlık bayan çanta modelleri 2015

2015 YAZLIK ÇANTA MODELLERİ

Bayanların elbiseleri kadar taktığı takı ve aksesuarlara da ne kadar çok önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Elbiseleri ve taktıkları çantalarının büyük bir uyum içinde olmasına dikkat eden bayanlar için 2015 çanta modellerini inceledik. Bu yazın en çok tercih edilen yazlık çanta modellerini merak ediyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Yazlık çanta modelleri 2015 yaz sezonunda ünlü marka ve tasarımcılar tarafından bayanların beğenisine sunulmaya başlandı. Hem sadelikten yana olan bayanların hem de daha gösterişli görünmeyi seven bayanların zevkine göre tasarlanan bir çok çanta vitrinleri süslemeye başladı. 2015 yazlık çanta tasarımları arasında hem büyük hem de küçük çantalar yer alıyor.

2015 yazında büyük çantalar moda olacak gibi görünüyor dünya markası louis vuttion, mulberry, marc jacobs ve fendi ünlü markalar,2015 sezonunun çantasını belirledi,hanımlar sizlerde modayı yakından takip ediyorsanız sizler için seçtiğim 2015 yaz çanta modellerine mutlaka göz atınız gerçekten çok güzel ve oldukça kaliteli görünüyorlar sizler için araştırdım en gözde büyük çanta örneklerini bir araya topladım detaylar için galerimize göz atabilirsiniz…

Yazlık çanta tasarımları arasında püsküller, metal baskılar, yılan derisi desenler, uzun ve kısa saplar, püsküller oldukça fazla kullanılmış. Özellikle bu yazın en çok dikkat çeken renkleri arasında altın ve metal renklerin kullanıldığı deri çantalar yer alıyor. Hem gece gidilecek özel bir davette rahatlıkla kullanabilen parlak çantalar, günlük kullanımda da çok rahat bir şekilde kombin edilebilir.

Önceki yazımızİlkbahar Yaz Çanta Modelleri 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir