Uzun yaşamanın sırları

Kendinizi yeniden keşfedin

“Bir gün herkes 125 yaşına kadar yaşayacak. Bu DNA’mızda yazılı zaten.” Oldukça iddialı bu tezin sahibi Dr. Henri Chenot. Kendisinin sağlıklı yaşam için geliştirdiği metodu artık Türkiye’de. D-Life, Chenot Group ile yaptığı anlaşmayla Espace Prive Chenot D-Life İstanbul adı altında Türkiye’de ilk defa uygulanan benzersiz bir hizmet vermeye başladı.

Dr. Henri Chenot’yu, İtalya’daki Palace Merano spa merkezinden veya sağlıklı yaşam üzerine verdiği konferanslar ve kitaplarından duymuş olabilirsiniz.

Dr. Chenot, kırk yılı aşkın bir deneyimle geliştirdiği Chenot Metodu ile incelmenin ve arınmanın çok ötesinde doğal sağlığın ortaya çıktığı bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. Doğuş Grubu’nun Chenot

Group ile yaptığı işbirliği sonucunda D-Life Sağlıklı Yaşam Merkezi, 2014 yılı başından itibaren Espace Prive Chenot D-Life İstanbul adı altında hizmet vermeye başladı. Türkiye’de ilk defa uygulanan Chenot Metodu, sağlıklı yaşam meraklılarına; günlük hayatta yapılacak küçük değişikliklerle etkin bir şekilde incelme, zihinsel ve bedensel

sağlığa kavuşma ve dolayısıyla daha iyi bir yaşama adım atma üzerine kurgulanmış bir sistem sunuyor.

İstanbul Ulus’ta hizmet veren Espace Prive Chenot D-Life’da kişiye özel olarak sunulan Henri Chenot Metodu ve programlarıyla kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Tel: 021238130 00 – www.chenotdlife.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir