Tomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu

ADA HAVASI VE ÖZGÜRLÜK

Adadan adaya gezilen klasik bir yaz tatiline götürüyor Hilfiger Denim İlkbaharYaz 2017 koleksiyonunda. Hem de Kaliforniya’nın rahatlığı ve Brooklyn’li yeni cool anlayışıyla.

Vintage esintiler, sportif detaylar ve eskitilmiş ayrıntılarla farklı bir estetiğe bürünüyor Hilfiger Denim koleksiyonunda. Tasarımlardaki renk blokları, önceden yıkanmış paneller ve yeni patch-work detaylar, sade ve sofistike bir görünüm yansıtıyor, ipuçlarını Kaliforniya’nın rahat yaşam tarzından alan koleksiyonda yırtık ve yamalı, batik boyama ve yıkanmış, tasanmlar ön plana çıkıyor.

Boyfriend kalıpları uzun jean’lerde, denim şortlarda vazgeçilmez kesimler. Büyük boy denim mont, yine Batı kıyısının çabasız stilini yansıtıyor. Koleksiyonda yer alan West Coast İsle temasının ilham kaynağı yine Kaliforniya kıyılan oluyor. Kadın stillerinde kolay, rahat, eskitilmiş ama aynı zamanda sofistike ve sade görünümler öne çıkıyor. Geleneksel parçaların yeni şekillerde kombine edilmesiyle Brooklyn tarzı havalı görünümler elde ediliyor; gömlek elbiselerle spor ayakkabıların giyilmesi kolej montlannın denim şortlarla eşleştirilmesi gibi.

Hilfiger Denim tarafından özel olarak sunulan % 80 esneme payına sah ip Dynamic Stretch, denim dünyasında yeni bir devrimi simgeliyor.

Tomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _6.jpgTomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _2.jpgTomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _9.jpgTomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _12.jpgTomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _13.jpgTomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _14.jpgTomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _26.jpgTomy Hilfiger 2017 Koleksiyonu _20.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir