Bikini Vücudu İçin Tavsiyelerimiz

Ne Kadar Yaşayacaksın?

Elbette bunu bilemeyiz ama bu testten bahsetmemek olmazdı. Önce, ayakta durmak için kendine 1O puan vererek başlıyorsun. Şimdi çömelmeye başla veayaklarını çaprazyaparak ama hiçbiryere dayanmadan yere otur. Ardından tekrar kalk. Bu kadar basit. Bunları yaparken destekalmak için herelini veya kolunu kullandığında (avucunu dizine dayaman da buna dâhil) birpuan; hersendelediğindeyarım puan düş. Araştırmacı Uzman Doktor Claudia Gil Araüjo, sekiz ya da üstünde puan almanın iyi olduğunu söylüyor. Nedeni mi? Güç ve denge, uzun yaşamın en önemli belirleyicileri olarak kabul ediliyor. Eğer40yaşın altındaysan ve puanın yedinin altındaysa, yoga dersi almayı düşünebilirsin.

3/KENDİNE GEL Hazırla: 125 mİ zencefilli kombuçay, 1 çay kaşığı limon otu çayı, 1 çay kaşığı taze zencefil çayı, 2 damla kantaron çayı. Zencefil dilimleriyle servis et. Hangi durumda: içkiyi fazla kaçırdığın bir partinin ardından. Zencefil, bulanan mideni yatıştırır.

Ailemde yüksek tansiyon sorunu var. Lütfen bana tuzdan vazgeçmemi söylemeyin. Yüksek tansiyonla sodyum arasındaki ilişki biraz abartılmış durumda. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, günlük ortalama tuz tüketim miktarına sadık kalmanın (günde bir buçuk çay kaşığı) kalp problemleri riskini düşürdüğünü söylüyor.

Oley! Tuzlu ve çikolatalı tatlar benim yaşama sebebim. Sakin ol, şampiyon. Fazla sodyum almak, böbreklerin ve beyninde ciddi hasar yaratabiliyor. Ayrıca şeker de ani yükselen tansiyonun en büyük suçlusu olarak kabul ediliyor. Off! Peki, ne yapacağım? Sodyum ve şeker oranı yüksek, işlenmiş gıdalardan uzakdur. Tansiyon düşürücü etkisi olan muz ye.

Bikini vücudu vadeden jet yöntemler 2. sayfa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir