Makyajda Doğal Görünüm Teknikleri

“Makyajda doğal görünümü tercih edenler bu senenin en trend makyajı strobing tekniği ile nüde görünümle tanışmalılar, Bu sayede hiç makyaj yokmuş gibi Murat Bekler bir görünüm elde etmeniz mümkün! Cildinize yatırım yapmanın lam vakti. Çünkü, cilt ne kadar taze ve dinlenmiş görünürse nüde makyajınız da o kadar başarılı olur ve dikkat çeker.

Nüde makyajın en önemli noktalarından biri ince yapıda fondöten kullanmaktır. Fondöteni uygularken, fırça veya makyaj süngeri kullanmak makyajınızın daha doğal durmasını sağlayacaktır. Tende yakalanan aydınlık görünümü gözlerde de yakalamak için pudra tonlarında far kullanın. Yanaklarınıza uygulayacağınız aydınlatıcı allıklar ve dudaklarınıza süreceğiniz sim içermeyen bir belirgin hale getirmek isterseniz de tercihiniz kirpiklerinize yoğun görünüm veren maskaralardan yana değil, tek tek ayıran v e doğal sonuç yaratanlardan yana olmalıdır.

Unutulmamalı ki, nüde makyajda her şey doğal görünmeli.

Son dokunuş olarak yüz spreyi sıkılması makyajın daha uzun süre kalmasını, cildinizin nemli ve canlı görünmesini sağlayacaktır.”

GÜZELLİK ELÇİSİ LILY’NİN GÜZELLİK MACERASI

Hollyıooad’un yükselen yıldızlarından Lily Collins, Lancöme’un yeni dudak bakım kokteyli Juicy Shaker’m yüzü olarak karşımızda.

Güzellik elçisi olduğunuz Lancöme’un, size göre en güçlü yönü nedir?

Kesinlikle her kadına hitap edebilmesi. Lancöme, kadınlann günlük ihtiyaçlannı çok doğru bir şekilde belirliyor. Belirledikten sonra da hayatımızın içine çok kolay entegre olabilecek ürünler yaratıyor. Bu özellikten yoksun birçok ürün sayabilirim. Ama biz kadınlar için asıl önemli olan bu! Peki Lancöme güzellik elçiliği şu zamana kadar size neler kazandırdı?

Hayal bile edemeyeceğim derecede çok fazla şey. Öncelikle artık kendimin daha çok farkındayım ve kendime çok daha fazla özen gösteriyorum. Etrafımdaki insanlarda bu değişimin farkında. Güzelliğe dair tüm algılarım ve beklentilerim yeniden oluştu. Lancöme sayesinde çok değerli insanlarla çalışma fırsatı yakaladım ve inanılmaz tecrübeler kazandım. Vu şunu diyebilirim ki Lancöme sayesinde artık daha olgunum ve her şeyin daha farkındayım.

Sizin de her kadın gibi vazgeçemediğiniz güzellik ürünleriniz var mı? En sevdiğiniz görünümler neler?

Günlük hayatımda kullandığım ve asla vazgeçemediğim ürünlerim var. Çok fazla iddialı ruj ve parlatıcılar tercih etmesem de çoğu zaman eğlenceli ve dikkat çekici ürünleri seviyorum. Aynı zamanda da yapay ve yapış yapış görünümlü ürünleri kesinlikle kullanmıyorum. Çoğunlukla yoğun bir çalışma programım olduğu için günü kurtaran parlatıcılar benim için ön planda. En favori parlatıcımsa çalkaladıktan sonra uygulanan, eğlenceli Lancöme Juicy Shaker,

Juicy Shaker’ın diğer ürünlerden farkı nedir?

Sallandıktan sonra uygulanması en eğlenceli tarafı.

Makyajda Doğal Görünüm Teknikleri _10.jpgMakyajda Doğal Görünüm Teknikleri _11.jpgMakyajda Doğal Görünüm Teknikleri _2.jpgMakyajda Doğal Görünüm Teknikleri _1.jpgMakyajda Doğal Görünüm Teknikleri _3.jpgMakyajda Doğal Görünüm Teknikleri _9.jpgMakyajda Doğal Görünüm Teknikleri _14.jpgMakyajda Doğal Görünüm Teknikleri _12.jpg

Önceki yazımızTavuklu börek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir