Makyaj ve güzellik trendleri 2016 Yaz

ZAMANLA YARIŞANLARA

Doğal görünümlü kalıcı makyajla zaman kazanmaya ne dersiniz? Kalıcı Makyaj ve Lazer Uzmanı Jenya Denizeri, acil bir toplantı ya da görüşme çıktığında makyaj yapmaya vakti olmayanlar için mineral içerikli boyaların kullanıldığı kalıcı makyajın kurtarıcı niteliğinde olduğunu belirtiyor.

SAÇLARINIZ S.O.S VERMESİN

Saçlarımız yazın güneş, deniz ve klorla sürekli temas halinde olduğundan, keratin yapısı bozulur ve cansızlaşır. Prozinc Summertime şampuan ve sprey, formülündeki hidrolize keratinle saç kırıklarını onarıyor, saça parlaklık ve ipeksi yumuşaklık kazandırıyor.

EN EGZOTİK HEDİYE

Bu Babalar Günü’nde, babanızı yağmur ormanlarından ilham alan “Rainforest Massage’Ta egzotik bir seyahate çıkarmaya ne dersiniz? Sanda Spa’da sandal ağacı yağıyla uygulanan masaj, tüm vücuda dairesel dokunuşlarla yapılıyor ve esnetme hareketleriyle birlikte vücudun stresten arınmasına, doğal nefes ritmine kavuşmasına yardımcı oluyor.

DİYABETLİLERE ÖZEL DERGİ

Konusunda uzman doktorlar ve diyetisyenler denetiminde yaşam, yemek ve spor üzerine diyabet hastalarının bütün sorularına ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan yepyeni bir dergi var şimdi. Diyabetle ilgili en çok merak edilenler ve yanlış bilinenleri bulabileceğiniz Diabetic Living dergisinin ilkbahar-yaz sayısında bayilerde!

NİHAYET ARAMIZDA!

Marsilya’nın 300 yıllık efsanevi ürünü Marsilya sabunundan esinlenilerek 1984 yılında doğan Le Petit Marseillais, geleneksel yöntemlerle, doğal içeriklerle ve çevre dostu olarak üretilen sabunları, duş jelleri ve bakım kremleriyle Akdeniz doğasını evimize getiriyor.

BİR tohlm da SİZ EKİN

Kiehl’s, Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı iş birliğiyle başlattığı, otizmli çocukların eğitim masraflarım karşılamak amacıyla 1 milyon TL toplamayı hedefleyen “Bir Tohum Ek” projesini, gece boyunca cilt bariyerini onaran bitkisel konsantre Midnight Recovery Concentrate’in üzerine taşıdı.
2015 ilkbahar-yaz makyaj ve güzellik trendleriemeyzing Modasayfa

Makyaj ve güzellik trendleri 2016 Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir