İpekyol Cüzdan Modelleri

Deri olan cüzdan tasarımları herkesin kendi tarzına göredir. İpekyol cüzdan modeli 2015 yılında kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi farklılıklar göstermektedir. Birçok gözü olan cüzdanlar kombininizi tamamladığı kadar sizin de isteklerini yerine getirmektedir. 2015 İpekyol cüzdan modeli sayesinde her anınız daha rahat ve kolay olacaktır. Şıklık her zaman küçük ayrıntılarda gizli olduğundan cüzdanlarınızı hemen seçmelisiniz.

İpekyol 2015 cüzdan tasarımı fermuar, çıtçıt ve daha farklı kapamalar ile dikkat çekiyor. Özelliklede 80’li yılların en fazla dikkat çeken çıtçıt detayı 2015 İpekyol cüzdan tasarımı arasında da yer almaktadır. Kırmızı, mavi, kahverengi, leopar desen, mor ve daha farklı renk tonları ağırlıktadır. İpekyol 2015 cüzdan resimleri arasından tek tek araştırma yaparak tarzınızı yakalayabilirsiniz. Son derece geniş bir koleksiyon yelpazesi olduğunu göreceksiniz. 2015 İpekyol cüzdan resimleri arasından turuncunun canlılığını, siyahın asaletini ve beyazın saflığını yakalayacaksınız. Renkli 2015 İpekyol cüzdan modeli ile artık tüm ihtiyacınızı karşılamak mümkündür. Bu tasarımlar sayesinde en ufak araçlarınızı yanınızda taşımak ve güvende tutmak oldukça kolaydır.

İpekyol 2015 cüzdan fiyatları kimsenin bütçesini açmayacağı çok özel indirimler ile gelecektir. Artık cüzdan ihtiyacınız biraz daha trend ve moda haline gelecektir. Bir değil birkaç tasarım ile sezonu keyifli geçireceksiniz. 2015 İpekyol cüzdan fiyatları sayesinde beğendiğiniz modele hemen sahip olacaksınız. Zarf gibi kapamaları bu sezonda en çok yer alan çizgilerdir. Kaliteli İpekyol cüzdan modelleri ile uzun yıllar kullanacak ve bir ömür çantanızda bulunacaktır. İpekyol cüzdan 2015 trendlerini yakalamak için yakından takip ederek en sevdiğiniz renkleri yakalayın. Üstelik bu sezon birbirinden cıvıltılı renkler olduğu için herkesin gözdesi haline gelecektir. 2015 İpekyol cüzdan tasarımlarını ve trendlerin çizgilerini gördüğünüz an aralarından kendi tarzınıza göre muhakkak bir tane bulacaksınız.

 

Önceki yazımızBayan Çanta Modelleri 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir