GÜZELLİK BAKIM CİLDİNİZİ ARINDIRIN

Kış boyu kapalı kalan cildinizi canlandırmak için öncelikle hamam ve kese İkilisinden faydalanın. Evde peeling yapmak da ölü derileri arındırmak için etkili olacaktır.

Caudalie, peeling.

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULUN

Özellikle yazın ağda gibi sıkıcı ve zorlayıcı tüy alma yöntemleri yerine kalıcı epilasyon yöntemlerinden faydalanın. Soprano diye bilinen ütüleme lazerle birkaç seansta gözle görülür

incelebileceğinizi söylüyor. www.parksima.com.tr

Biz etkisini ilk iki seansta gördük ve memnun kaldık Bilgi için Corpus Spa: 0212 270 1 5 1 6

KOZMETİKLERDEN DESTEK ALIN

Selülit görünümünü hafifletmek için selülit karşıtı ve inceltici bakım ürünlerini kullanın. En etkili sonuç için düzenli kullanımı ve masajı unutmayın!

KAN DOLAŞIMINIZI HIZLANDIRIN

Pürüzsüz ve yumuşacık bacaklara sahip olmak için cildinize doğal kabak lifi veya at kılı fırçasıyla her gün masaj yapın. Etkisini göreceksiniz!

DETOKS YAPIN TOKSİNLERDEN ARININ

Vücudunuzu toksinlerden anndırmak için detoks yapmayı deneyin. Artık internetten bir tıkla kolayca sipariş verebileceği detoks içecekleriyle form tutmanızı hızlandırabilirsiniz. www.juico.com.tr’den sipariş verebilirsiniz.

GÜZELLİK BAKIM CİLDİNİZİ ARINDIRIN_20.jpgGÜZELLİK BAKIM CİLDİNİZİ ARINDIRIN_1.jpgGÜZELLİK BAKIM CİLDİNİZİ ARINDIRIN_25.jpgGÜZELLİK BAKIM CİLDİNİZİ ARINDIRIN_39.jpgGÜZELLİK BAKIM CİLDİNİZİ ARINDIRIN_36.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir