Gucci Bayan Yazlık Çanta Modelleri

2015 yaz kreasyonunu sergileyen Gucci markasının çantaları yine beğeni ile karşılanmıştır.

Yazın cıvıltılı havasını çantalarına yansıtan marka, gerçek anlamda müşterisini kendine bağlayan tasarımlarla göz kamaştırmaya devam etmektedir. Geniş bir bayan kitlesine hizmet veren marka, tüm dünyada beğeni ile kullanılan ender çanta markalarından biri konumundadır.

Giyim kadar önemli olan çanta ve ayakkabı modelleri, gerçek anlamda bir kıyafeti tamamlayan en önemli aksesuarların başında gelmektedir. Kıyafetin bütünlüğünü Gucci marka çantalarla tamamlayarak kendini tarzınızı oluşturmak gerçekten kolaydır. Zengin renk seçeneği ve farklı tasarımları ile vitrinlerde oldukça dikkat çeken özelliğe sahip bir markadır.

Pratik kullanımı amaçlayan yeni sezon çantaların boylarının biraz küçüldüğü dikkat çekmektedir. Deri leopar desenli çantalar yine bu sezon ön planda olmaya devam etmektedir. Abiye kıyafetleri uygun olarak tasarlanan taşlı ve işlemeli çanta modelleri de oldukça göz doldurmaktadır. Gucci markası farkını ortaya koyarak sokak modasına uygun tasarımlarla da genç kitleyi hedeflediğini göstermektedir.

 

Önceki yazımızRoman Çanta Modelleri 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir