En İyi Göz Bakım Ürünleri

PARLAYAN GÖZLER

Yaşlanma karşıtı bfınm ritüelinizi Caudaiehin uzman balam ürünleri ile Lüks Fransız cilt bakım markası Caudalie cildi ve çevreyi koruyan doğal ve etil ürünleri ile biliniyor. Caudalie aynı zamanda Fransa’nın en çok satan yaşlanma karşıtı.

Resveratrol Lift Eye Lifting Balm’ın formülünde bulunan asma sapından elde edilen Resveratrol ve mikro hiyalüronik asit İkilisi kınşıklık karşıtı etki, göz altı şişliklerinde azalma ve daha sıkı.

KOYU HALKALAR VE KIRIŞIKLAR

Polyphenol C15 formülündeki patentli içerik polifenol ve stabil C Vitamini İkilisi ile göz altı morluktan ve kırışıklıklara karşı savaşıyor. Ürünün yağ içermeyen dokusu göz çevresini serbest radikallere karşı koruyarak yeni kırışıklık oluşumunu önlüyor. 119 Tl

KOYU HALKALAR, ŞİŞLİK KIRIŞIKLAR AVANTAJLI KOFRELERLE GENÇ BAKIŞLAR

Caudalie yaşlanma karşıtı göz bakım kremi aldığınızda, bir aylık kullanım sunan yaşlanma karşıtı etkili serum ve krem hediye! Stoklar ile sınırlı hediye setlerine Mart ayından itibaren bayi eczanelerden ulaşabilirsiniz.

FARKLARI FARKINDALIK YARATMALARI

Sadece güzellik dünyasına değil, doğaya ve insana da destek vermeyi misyon edinerek farkındalık yaratan kozmetik markalarını mercek altına aldık. Hepsinin bir kere daha kalbimizi kazandığını belirtelim!

AIDS DESTEKÇİSİ

MAC’in kalbi ve ruhu olan The M.A.C AIDS Fund (MAF), HIV ve AIDS ile yaşayan kadın, erkek ve çocuklara destek veriyor. MAF’ın genel amacı ise HIV ve AIDS ile yaşayan insanların hayatlarını belirli bir standarda ulaştırabilmek. Bunun için de her yıl iki kere lanse edilen Viva Glam serisinin gelirinin tamamını MAF’a aktarıyor.

GÜZELLİK

Dünyadaki ortak sloganı “Denizden Gelen” felsefesi olan La Mer, bütün çalışmalarında ilhamını denizden alıyor ve denize geri dönüş olarak veriyor. Her sene Haziran ayında kutlanan uWorld Ocean Day’e özel üretilen ve ikonik bir ürün olan Creme de La Mer’in gelirinin bir kısmı National Geographic dergisinin.

En İyi Göz Bakım Ürünleri_12.jpgEn İyi Göz Bakım Ürünleri_11.jpgEn İyi Göz Bakım Ürünleri_20.jpgEn İyi Göz Bakım Ürünleri_6.jpgEn İyi Göz Bakım Ürünleri_3.jpgEn İyi Göz Bakım Ürünleri_9.jpgEn İyi Göz Bakım Ürünleri_22.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir