En İyi El Kremleri

DOĞAYA VE İNSANA SAYGI

The Body Shop, dünyanın tanınmış sokak sanatçılarından EINE ile el ele vererek sınırlı sayıda ürettiği Hemp el kreminin satışıyla Tîıe Body Shop Vakfı’na bağış gonderiyor. El kreminden satın alan herkes bu değişim kampanyasının bir parçası oluyor. Mağazalardan bu el kreminden satın aldığınızda size verilen jetonla okyanusları mı, gezegeni mi ya da hayvanları mı koruyacağınız size kalıyor.

SULAR KORUMA ALTINDA

Aveda 10 yıldır Global Greengrants fonunu destekleyerek, dünyadaki su kaynaklarının temiz ve kullanılabilir kalmasına yardımcı oluyor. Özel olarak üretilen mumların satışından elde edilen 11 milyon dolar ve markanın duyarlı müşterilerinden topladığı 38 milyon dolar bağış ile su kaynaklarının temiz kalmasına destek veriyor.

MAKYAJ YOLCULUĞU

Geçtiğimiz günlerde çok özel bir görüşmem vardı! Kusursuz fondöteni arama çabalarım hala devam ederken NARS’ın güzellik editörlerine özel aracında yeni VelvetMatte Skin Tintfondöteniyle tanıştım. Sonuç? İşte bu!

YUMUŞAK DOKU, GÜÇLÜ FORMÜL

Ürünün çok ince bir yapısı var ve ciltte asla maske görünümü yaratmıyor. Ciltle çok iyi uyum sağlaması, nemlendirmesi ve kolayca emilmesi de en büyük artılarından. İçeriğinde yer alan şeffaf pudra tanecikleri cilt tonunu eşitleyip, leke ve izlerin görünümünü cildi maskelemeden örtüyor. Verdiği flu ve pürüzsüz görünümü çok sevdim. Böylece gözeneklerimin görünümleri de gizleniyor. En sevdiğim yanlarından biriyse SPF 30 güneş koruması! Cilt kusurlarımı gizlerken koruma altına almak kendimi iyi hissettiriyor. Eğer karma bir cilde sahipseniz ve cildinizdeki renk eşitsizliklerinden şikayetçiyseniz bu fondötenle tanışmanızı tavsiye ederim. Fiyatı 135 TL

iki çorba kaşığı vanilya aromalı Formül 1 öğün yerine geçen besleyici shake karışımı toz (26g) ile (%1,5) karıştırılarak hazırlanan 1 porsiyon shake 216 kaloridir.

Listerine1” Advanced White Güzelliğin Gülümsemende yarışmasının kazananları belli oldu! Büyük ödüller en şanslı 6gülümseme ile buluştu.

Dişlerinizin daha beyaz olmasını sağlamak ve ağız bakımınızı tamamlamak için Listerine® Advanced White’ı iki hafta kullanmayı deneyin. Benzersiz formülü ve iki yönlü teknolojisi ile diş yüzeyinde bulunan lekeleri yok eden Listerine® Advanced White ile dişlerinizin doğal beyazlığını ortaya çıkarın.

En İyi El Kremleri _6.jpgEn İyi El Kremleri _4.jpgEn İyi El Kremleri _3.jpgEn İyi El Kremleri _7.jpgEn İyi El Kremleri _2.jpgEn İyi El Kremleri _5.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir