Ankara’nın Parlayan Yıldızı One Tower Alışveriş Merkezi

Gündelik yaşamınızın bir parçası olacak One Tower Avm, sokak vitrini olan dükkanlar ile alışılagelmiş sokak alışverişi hissini destekleyerek size otantik bir hava sunuyor. Alışveriş arası kısa bir molada dostlarınız nerede olduğunuzu sorarsa adresiniz belli; One Tower Avm, mutluluğunuza mutluluk katacak anlarınızda her zaman yanınızda. Alışveriş merkezi olarak değil, bir fincan kahve içerek huzur bulacağınız, günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir mekan arayışlarındaysanız ya da sabah kahvenizden vazgeçemiyorsanız, size güne dinamik başlamak için bir güzel bir ipucu vereceğiz. Starbucks kahvelerine ulaşmak için sadece sıcak suya ihtiyacınız olduğunu düşünün. Starbucks alışveriş merkezinin zemin katında hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır.

One Tower alışveriş merkezi gün geçtikçe artan ziyaretçisiyle Ankaralıların en çok gittiği mekanlardan birisi olmaktadır. One Tower gitgide birbirine benzemeye başlayan alışveriş merkezleri arasında kurgusu ve seçkin mağazalarının yanı sıra mimarisiyle de dikkat çekmeyi başarmıştır. One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sadece alışveriş için değil acıktığınızda ya da buluşmalarınızda tercih edebileceğiniz yeme içme mekanlarının çeşitliliği ve açık hava alanlarıyla da ziyaretçileri için kaliteli zaman geçirmenin adresi olmuştur. Bu haliyle kentteki AVM anlayışını değiştirmeyi başarmıştır.

Dikmen Vadisi’ne bakan yönde, bulunduğu yere uyumla teras ortamı oluşturulan, şehrin nefes alan hali olmaktadır. Keyifli zamanlar geçireceğiniz genel kullanıma açık teras ve bahçeler alışverişinize zevk katarak size huzuru vadediyor.
Şık restoranlar, sımsıcak kafeler ve benzersiz bir teras keyfiyle, Ankara Alışveriş ve Yaşam Merkezi sizleri bekliyor. Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu Ankara avm, restoran katında açık/kapalı mekan seçenekleriyle sizlere lezzetli dakikalar sunuyor. Yani sevdiklerinizle birlikte keyifli yemekler yiyebilmek için en doğru adrestesiniz.

Menünüze göre istediğiniz seçimi yapabileceğiniz ve farklı alternatiflerle menünüzü zenginleştirebileceğiniz lezzetler Burger King mutfağında mevcut. Burger King hamburgerlerinin ne kadar lezzetli olduğunu biliyorsunuzdur. Canınız mı çekti? O zaman sizleri One Tower Avm Burger King’e davet ediyoruz. Newcastle markasıyla 1998 yılında yeni konseptiyle Newcastle Ankara’nın en gözde noktasında sizlerle buluştu. Saat 10:00 itibari ile hizmete başlayan şube; dünya mutfağından lezzetler, eğlenceli çocuk menüsü seçenekleri ve zengin içecek alternatifleri ile bulunduğu çevreye yeni bir soluk getirdi. Güler yüzlü ve kaliteli hizmetle Newcastle alışveriş merkezinde sizleri bekliyor.

Çekim Alanı 3 Milyon!

Toplam çekim alanı 3 milyon ziyaretçiyi bulan Çankaya One Tower Avm, Ankara’nın hızlı bir şekilde yükselen değerlerindendir. One Tower Avm’nin bina endüstrisinde doğayla dost yapıların çoğalmasını desteklemek amacıyla oluşturulmuş LEED Sertifikasyon Sistemi’nde Altın Sertifika adayı olduğunu biliyor muydunuz? One Tower Avm yapılırken doğanın hayatımızı güzelleştiren her şeyine gelecekte de sahip olabilmemiz için, doğayla dost bina teknolojilerini kullanmıştır. Bunlardan birkaçı; Enerji verimliliğini artırmaktır. Avm’den çıkan ısıyı kullanma, çatıdan binaya gereğinden fazla ısı alınmayacak şekilde tasarımı şekillendirme, ortak alanlarda dengeli aydınlatma, enerji tasarrufunun her alanda sağlanması gibi pek çok konu, One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezinin bu konuda ne kadar hassas olduğunu göstermektedir.

Oran alışveriş merkezi bu özelliğiyle inşaat aşamasından, sürdürülebilir arazi seçimine, su kullanımından, enerji tasarrufuna kadar her adımda nesillerin geleceğini düşünerek, çevresiyle, doğasıyla, yeşiliyle birlikte yaşayan bir alan olmak için çalışmaktadır. Alışveriş ve Yaşam Merkezi, aynı

zamanda yaşadığımız doğanın korunmasına ve yok olmamasına yönelik çalışmalara da öncülük etmektedir. Doğayla dost yapıların yaygınlaşmasını desteklemek amacıyla kurulan LEED Sertifikasyon Sistemi, getirdiği yüksek standartlarla dünya çapında geçerlilik taşımaktadır. Ankara’nın köklü firmalarının birlikteliği ile oluşturulan İTO Yatırım, LEED Gold Sertifikası adayı olan One Tower Avm’nin inşaattan çıkan araçların tekerlek temizliğinden, geri dönüşüm yapılabilir malzemelerin ayrıştırılmasına kadar çok sayıda detay, büyük bir ekip tarafından, bu doğrultuda titizlikle takip ediliyor.

Ankara Avm ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.onetoweravm.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara’nın Parlayan Yıldızı One Tower Alışveriş Merkezi_1.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir