Abiye Çanta Modelleri 2015

Bayanlarımız, kıyafetlerinden sonra şüphesiz ki ayakkabı ve çantalarına özen gösterirler. . Özellikle çantalar daha dikkat çekici olduğundan dolayı, çanta seçimi yaparken abiye kıyafetlere uygun, daha gösterişli, taşlı, pullu olanları tercih ederler. 2015 abiye çanta modellerine baktığımız zaman, küçük olmalarının yanı sıra, taşlı, zincirli ve bol aksesuarlı olduklarını görüyoruz. 2015 abiye çanta modelleri arasında çantaların ışıltıları ve kutu gibi olması dikkat çekecektir. Artık gece davetlerde ışıltınızı ve tarzınızı hemen yansıtacaksınız deriz.  Abiye çanta 2015 modelleri bordo ve zümrüt renklerinin birbiri ile olan  uyumu vardır. Gül abiye çanta 2015 sezonunda genç kızların kısa elbiseleri üzerinde takabilecekleri modeller arasındadır 2015 zincirli abiye çanta modelleri arasında hem koldan, hem yandan takabilme kolaylığı sağlayan tasarımlardır.

2015 sezonunda birbirinden farklı ve zıt renklerinde yan yana geldiği bir yılı göreceksiniz. Somon ve mavinin bir arada kullanılması abiye çantalar üzerinde çok dikkat çekecektir. Uzun abiye çanta modelleri 2015 yılında daha feminen gözükmeyi sevenler için oldukça idealdir. 2015 zıt renk abiye çantalar yeşil çanta üzerine kırmızı renk aksesuarlar ya da sarı ile mor uyumu dikkat çekecektir.

Bordo ve kahvenin çok fazla kullanılacağı bir sezon geçireceksiniz. 2015 abiye çanta tasarımları arasından kendi tarzınıza ve kullanacağınız ortama göre farklı seçimlerde bulunmanız gerekiyor. Abiye çanta resimleri 2015 sezonunda dantel, saten kumaşlar yine olmazsa olmazların arasında yerini alarak devam edecektir. 2015 sezonu son derece renkli ve oldukça hareketlilik sağlayan bir sezon olacaktır. En yeni ve en modern abiye çanta modelleri en çok 2015 yılında siyah, lacivert, dore, lame, fuşya, gri, metal, krem rengi, kırmızı gibi renklerde karşımıza çıkıyor.

Önceki yazımızKışlık Abiyelerinizden Ne Haber?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir