2017 Sokak Modası

POLAR SOKAK

Sokak modasının beklenmedik parçalara kucak açıyor olması, mesafeli yaklaştığımız parçalara başka gözle bakmamız için destek oluyor. Desa’nın kürk parçalı, zincir askılı çantası, yeni flörtünüz olabilir.

Kaşmir koleksiyonlarını sanat ilhamlarıyla ortaya çıkardığını bildiğimiz CASHMEREINLOVE’ın İlkbaharYaz görünümleri minimalist ve bohem ruhumuzu kalbinden vurdu. Bu defaki ilham perisi Amerikalı sanatçı Sol LeWitt. Ortaya çıkan görünümlerse en cool haliyle modern ve sofistike kokuyor.

Internet kırıldı, sıra gardıropta
“Breaking the internet” yani internetin koptuğu an gibi çevirebileceğimiz tabir, tam anlamıyla Kim Kardashian tarafından oturdu hayatımıza. Şimdi selfie’leri ve kızı North’un Instagram fotoğrafları yetmezmiş gibi bir takım kazaklar girdi radarımıza. Amerikan kültürünün göz bebeği yeni yıl kazaklan çirkin olmalarıyla bilinir, herkes onları giymek ister ama nasıl yapacağını bilemez. Ve bu defa desenleri Amerika’nın sevgi-nefret ilişkisi yaşadığı Kanye West ve Kim Kardashian var. Fresh Brewed Tees’in çirkin kazaklarına gardırobunuzda yeriniz var mı?
21. yüzyıl, merhaba!

Son dönemde spor ayakkabı denince akan sular duruyor. Shiftwear markasının NikeiD’yi sollayan akıllı spor ayakkabısı, kişiye özel tasarımı bir değil birkaç tık yukarıya taşıyor. Kullanıcısına yaratıcı kontrol alanı sağlayan ayakkabı, sosyal medya sayesinde dünyanın efendisi olduğunu sanan biz ölümlüleri on ikiden vurmak için yaratılmış. Aplikasyonu sayesinde ayakkabı renk değiştirebiliyor. Çamaşır makinasıııda yıkanabilen akıllı Shiftweaı ayağınızın şeklini alıyor ve hareketinizin titreşimleriyle daha konforlu bir yürüyüş sağlıyor. Giyilebilir teknoloji diyorsanız, bize bunlarla gelin!

Yeezy, Balmain, Star Wars
Her yıl olaylı bir film çıkarır Hollywood ve tüm trendler neredeyse onun etrafında döner. Yalnız bu yıl durum ciddi. Bir süredir gizli gizli stil açı damarlarımıza nüfuz eden uzay teması, yeni Star Wars filminin vizyona girmesiyle en üst noktasına ulaştı. Sezonun en çok ses getiren filmi, en cool parçaların Dart Wader’ı.
2017 Sokak Modası_8.jpg2017 Sokak Modası_14.jpg2017 Sokak Modası_9.jpg2017 Sokak Modası_10.jpg2017 Sokak Modası_11.jpg2017 Sokak Modası_17.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir