2015 Cengiz Abazoğlu abiye modelleri

 2015 Cengiz Abazoğlu abiye modelleri, yine Abazoğlu’nun farklı tarzını yakından görmemizi sağlıyor. Abazoğlu, farklı renkleri bir arada kullanmayı oldukça severken, zıt renkleri karıştırmaya pek yanaşmıyor.

Abazoğlu abiye modellerinde; sırt dekoltesine oldukça fazla yer vermiş. Göğüs dekoltesi olan elbiseler de sırt dekoltesi görünmezken, sırt dekoltesi ağırlıklı elbiselerin yakalarını tam kapatmanın v yaka ya da bisiklet yaka şeklinde taşlar ile devam ettirmiştir. Abazoğlu dar ve siyah elbiselere taşlı ayrıntılar kullanırken, kemer kısmındaki atrıntıları en çok dikkate aldığını vurgulamış gibi görünüyor. Genel olarak kullandığı renkler; siyah başta olmak üzere onun ardından gelen mavinin her tonunu severek işlemiş. Abazoğlu farklı olarak tül abiyeler de tasarlamış. İçiçndeki etek kısmı kumaşı aynı ton da çok belirgin iken, göğsü kapatan aynı tonda ayrı bir kumaş kullanılmış ve geri kalan her yer tül ile tamamlanmış. 2015 Cengiz Abazoğlu abiye modelleri, bu yıl da tarz sahibi tüm bayanların dolabında yerini alacak gibi görünüyor.

Modayı yakından takip etmeye devam ediyoruz, bu hafta size deri yırtmaçları tanıtmak istiyorum, oldukça şık bir görünüme sahip olacaksınız, deri yırtmaçlar 2014 yılının en çok arananlar arasında olacak, bizlerde sizler için araştırdık, en çok beğenilen modelleri bir araya topladık sitemizi takip etmeniz yeterli…

2015 Cengiz Abazoğlu abiye modelleri; her kombine açık bir ayakkabı tarzı benimsemiş gibi. Aslında kısa bir elbise ile tamamlanabilecek bir ayakkabı kombini uzun elbiseler ile de bütünleştirilmeye çalışılmış. Abazoğlu önümüzdeki yıl da karşımıza yepyeni tarzlar ve kombinler ile çıkacak gibi görülüyor. Modacılarımız bizim için hep iş başında..

Yeşil renk bayanlara gerçekten çok yakışıyor. Yeşil renk ve abiye bir araya gelince çok hoş yeşil renkte abiye elbise modelleri meydana geliyor.Bizde bayanlar tarafından çok beğenilen yeşil abiye modellerini bir araya topluyoruz şimdi sizleri seçtiğimiz 2015 yeşil abiye modelleri ile baş başa bırakıyoruz galerimizden göz atabilirsiniz…

Önceki yazımızUzun abiye modelleri 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir