2015 Aykkabı Modelleri

Yüksek kaliteli spor giyim markalarının önde gelen isimlerinden bayan ayakkabı modelleri açısından da tercih ediliyor.Yaz ya da kış mevsimi fark etmeden tüm seçenekleriyle beğenilen bir marka olması ayakkabı ve çizme koleksiyonlarını da baş tacı ediyor. bayan ayakkabı modelleri 2015 sezonu boyunca özellikle genç hanımların ilgi odağıydı. Göz alıcı renkleriyle soğuk günlerde içinizi açacağını düşündüğümüz modelleri sizin yerinize inceledik.
2015 bayan ayakkabı modelleri arasında botlar, spor ayakkabılar ve düz ayakkabıların yanı sıra topuklu ayakkabılar da bulunuyor. Kış aylarının gelmesiyle en çok ilgi görenler mini botlar ve çizmeler oluyor. Bayan Ayakkabı modelleri arasında bulunan topuklu ayakkabılardan bahsedecek olursak genellikle kalın topuklu ve spor görünümlü botin tarzı modellere rastlıyoruz. Yaz aylarında açık ve kemerli olan ayakkabılar soğuk kış günlerinde yerini kışlık kapalı ayakkabı ve çizmelere bırakıyor. bayan ayakkabı modelleri arasında koyu kahverengi, deri ile süet karışımı şık çizmeler de mevcut. Yağmurlu ve karlı havaların kurtarıcısı olan çizmeler genellikle düz taban ya da kalın topuklu olarak tasarlanmış. bayan deri ayakkabı modelleri ise daha klasik ve eskitme tarzı bir görüntüyle karşımızda.
Bayan topuklu ayakkabı ve çizme modelleri arasında siyah renk ön planda yer alsa da vizon ve taba renkler de kullanılmış. Uç kısımları işlemelerle hareketli haline getirilen çizmelerin daha farklı renk seçenekleri de bulunmakta. Daha çok sivri uçlu tasarımların bulunduğu bayan ayakkabı modelleri kreasyonunda biraz daha spor görünümlü yuvarlak uçlu dolgu topuklu çizmeler de beğeniliyor. Rahat bir yürüyüş esnasında ya da günlük hayatta rahat bir kombininizle kullanabileceğiniz bayan spor ayakkabı modelleri de kış aylarının vazgeçilmezlerindendir. Özellikle genç bayanlar arasında bir süredir trend haline gelen yağmur çizmeleri de beğeni kazandı. Desenli ve düz renk olarak tasarlanan yağmur çizmeleri bayan ayakkabı modelleri koleksiyonunun en gözde tasarımlarından biridir diyebiliriz.

Önceki yazımızBershka Çocuk Ayakkabı Modelleri 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir